Ernst en Vermaak maakt een vrolijke start bij EWT

Afgelopen vrijdag ging bij het EWT de eerste voorstelling van Ernst en Vermaak in première, de hernoemde productie van Jeroen Maes. De nieuwe titel zet meteen de toon, verwacht vooral geen zwaar drama, maar een voorstelling waarin ontspanning en plezier centraal staan.

In deze sprankelende komedie krijgen kleurrijke personages en onverwachte gebeurtenissen alle ruimte om elkaar in sneltempo op te volgen. Wat begint als een ogenschijnlijk gewone situatie, neemt al snel een andere wending. Misverstanden stapelen zich op, plannen dreigen in het honderd te lopen en de personages worden voortdurend voor nieuwe uitdagingen geplaatst.

Met Maike Boerdam, Thomas Van Goethem, Maarten Bosmans, Frank De Kaey en Gerdy Swennen staat er een veelzijdige cast op de planken. Elk personage brengt zijn eigen verhaal, verwachtingen en eigenaardigheden mee, waardoor de gebeurtenissen steeds nieuwe richtingen uitgaan.

Het EWT koos met deze productie voor een voorstelling die vooral wil ontspannen en entertainen. Ernst en Vermaak laat je even alles vergeten en neemt je mee in een verhaal waarin niets vanzelfsprekend is en waarin de volgende verrassing nooit ver weg is.

tickets:

Nog tot en met 25 oktober 2026.
Theater Burelen
Adres Hertstraat 2
2100 DEURNE
Cogelsplein 44
2100 DEURNE
 03 324 52 42
 info@ewt.be

Related Posts

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.