Sinjor Circo brengt heel september internationaal straattheater en circus naar de wijken van district Antwerpen. Elke zondag kunnen bezoekers zich laten verrassen door spectaculaire acrobatie, hilarische slapstick en poëtische voorstellingen in een gezellige openluchtsfeer.
Met de voeten in het gras en een drankje binnen handbereik staat telkens een namiddag vol verwondering en entertainment op het programma. Op iedere locatie zorgen nieuwe artiesten en voorstellingen voor een unieke beleving.
Naast het podiumaanbod is er ook heel wat te beleven voor jong en oud. Bezoekers kunnen zelf circuskunstjes uitproberen of deelnemen aan creatieve en speelse workshops.
Alle voorstellingen zijn gratis toegankelijk en reserveren is niet nodig. Bezoekers die zeker willen zijn van een zitplaats, komen best op tijd naar de locatie. Sinjor Circo loopt telkens van 13 tot 17 uur.
“Sinjor Circo staat voor laagdrempelig genieten van cultuur in de eigen buurt. Met een gratis en gevarieerd programma vol circus, straattheater en doe-activiteiten creëren we vier zondagen lang verwondering in ons district, voor bezoekers van alle leeftijden,” zegt Paul Cordy, districtsschepen bevoegd voor cultuur.
Programma en locaties
Zondag 6 september | Zeescouts, Thonetlaan 165
in samenwerking met het Scheldefestival
Kinderanimatie:
12 tot 16 uur | Farm on Wheels: kom diertjes knuffelen op de kinderboerderij
13 tot 17 uur | Els amics d’en Crusó: experimenteer met mechanische reuzespelen
14 tot 18 uur | Bubbelcaravan: blaas supergrote magische zeepbellen
Voorstellingen:
14 tot 15 uur | BIR YAK FIESTA! première, Compagnie Charlie: de baby verdwijnt, de beer wordt boos en de taart explodeert.
16 tot 16.40 uur | Les Fleurs du Tapis, Les Quat’fers en l’air: zij houdt een hoge zitstok in de lucht. Hij klimt op de stok naar boven.
Zondag 13 september | Stuivenbergplein
Kinderanimatie van 13 tot 17 uur | Zeepbellen, grime en Els amics d’en Crusó
Voorstellingen:
14 uur | NOSO3, manoAmano: dit Argentijnse duo ontvlucht de zwaartekracht hoog in de lucht aan een paal
15 uur | Splash, Jam.Shenanigans: een speels en grappig jongleerfestijn
16 uur | NOSO3, manoAmano
Zondag 20 september | Harmoniepark
Kinderanimatie van 13 tot 17 uur | Bouw een kasteel, leer jongleren en weef een kleurrijk web tussen de bomen.
Voorstellingen:
14 uur | Flip Ahoy, TNT shows: een spectaculair avontuur op zee met 5 onbevreesde matrozen
15 uur | Juggling Tango, Emily en Menno van Dyke: een ballerina en jongleur brengen een passionele tango
16 uur | Flip Ahoy, TNT shows
Zondag 27 september | Kielpark
Kinderanimatie van 13 tot 17 uur | Château Fraise, Aerial playground van Ell Circo d’Ell Fuego en Els amics d’en Crusó.
Voorstellingen:
14 uur | Come Sway with Me, Noha Chorny: een hilarische en adembenemende act
15 uur | Prologue van circuscollectief Soif Totale: een energieke mix en totale chaos
16.15 uur | Come Sway with Me, Noha Chorny
Het volledige programma vinden geïnteresseerden op www.sinjorcirco.be.
Foto: Raphaël Caputo












