ISKARIOT brengt musical LUCKY MANUELO naar het theater vanaf april 2027

Na succesvolle producties als Lelies, Josephine B., Goodbye, Norma Jeane, Madame Bovary en de aankondiging van de musicalcomedy Blind Date in oktober 2026, kondigt musicalproducent ISKARIOT een volgende project aan. De musical LUCKY MANUELO is gebaseerd op de iconische film Iedereen Beroemd van regisseur Dominique Deruddere, die in 2001 genomineerd werd voor de Oscar voor Beste Niet-Engelstalige Film. In 2019 werd het verhaal voor het eerst bewerkt tot musical en speelde het in Antwerpen. In 2027 brengt ISKARIOT een nieuwe, intieme versie van deze musical naar het theater.

De Vlaamse musicalproductie LUCKY MANUELO, een warme, ontroerende en tegelijk tragikomische musical van Frank Van Laecke en Jelle Cleymans, gebaseerd op de Oscar-genomineerde film Iedereen Beroemd van Dominique Deruddere en de gelijknamige musical die in 2019 in première ging.

Vanaf 23 april 2027 speelt de voorstelling in de Rode Zaal van het Fakkeltheater in Antwerpen. Wie de iconische rol van Marva zal vertolken, houdt ISKARIOT voorlopig nog geheim. De volledige cast en het affichebeeld worden binnenkort onthuld. De ticketverkoop start op 27 mei 2026.
Meer info via www.iskariot.be

 

Het Verhaal:

Jean Vereecken wil koste wat kost de grote droom van zijn dochter Marva, die een beroemde zangeres wil worden, helpen realiseren.
Helaas is Marva, zacht uitgedrukt, niet echt een natuurtalent.
Jean geeft echter niet op.
Integendeel.
Hij zet door en gaat tot het uiterste.
En nog veel verder…

LUCKY MANUELO – CREATIEVE EN PRAKTISCHE INFO
Van 23 april tot en met 30 mei 2027
Rode Zaal, Fakkeltheater – Antwerpen
03 500 11 22 – www.fakkeltheater.be

Tickets: € 39,00
Podiumplaatsen: € 44,00
Groep vanaf 20 personen: € 33,00
*Try-outs: € 25,00
(alle prijzen zijn inclusief reserveringskosten)

Voorstellingen:
23*, 24*, 28*, 29, 30 april en 1, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 27, 28, 29 mei 2027 om 20u00
25* april en 2, 8, 9, 15, 16, 23, 30 mei 2027 om 15u00

Meer info over de productie: www.iskariot.be

CAST
Wordt binnenkort bekendgemaakt

CREATIVES
Script en regie: Frank Van Laecke
Muziek en liedteksten: Jelle Cleymans
Muzikale leiding: Thomas Vanhauwaert
Decor- en kostuumontwerp: Yannic Duchateau
Lichtontwerp: Benjamin De Maere
Geluidsontwerp: Philippe Peirsman
Gebaseerd op de film Iedereen Beroemd van Dominique Deruddere

Related Posts

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.