‘Zen Aan Zee’ barst los in Het Witte Paard met topentertainment en warme reünies

Zondagmiddag ging in Het Witte Paard in Blankenberge de vrolijke namiddagshow ‘Zen Aan Zee’ in première. De zaal zat vol bekend volk en het publiek genoot zichtbaar van een wervelend spektakel vol humor, muziek en nostalgie.

Dit jaar neemt Ingeborg de rol van gastvrouw op zich. Met haar warme uitstraling gidst ze het publiek door een afwisselend programma met sketches, muziek en verrassende acts. Een van de hoogtepunten was Nest van De Strangers, die het publiek meteen wist te raken met zijn herkenbare liedjes en Antwerpse charme.

Grote blikvanger was de langverwachte comeback van Dirk Van Vooren. Zijn hilarische sketches, in perfecte samenspel met Patrick Onzia als aangever, zorgden voor een golf van lachsalvo’s door de zaal. Voor Dirk betekent ‘Zen Aan Zee’ dan ook zijn grote terugkeer naar Het Witte Paard en die werd met open armen ontvangen.

Een ander emotioneel moment was de reünie van “Schuif Af!”: Ingeborg en Christophe ‘Bartje’ Stienlet stonden na twintig jaar opnieuw samen op het podium. De herkenbare dynamiek tussen beiden en de herinneringen aan het legendarische VTM-programma brachten een golf van nostalgie teweeg bij het publiek.

 

Muzikaal werd de show gedragen door de prachtige stemmen van David Vandyck en Lissa Lewis. Zij brachten een reeks meezingers van Wim Sonneveld tot Wham en Will Tura en uiteraard zong Ingeborg ook enkele van haar grootste hits.

De bekende Vegas Showdancers, onder leiding van Camilla Bevans, brachten wervelende choreografieën, terwijl internationale acts het publiek wisten te verbazen met een unieke mix van kracht en comedy.

 

De regie was in handen van Manu Jacobs, die samen met Dirk Van Vooren ook het script verzorgde. De muzikale leiding lag bij Thomas Vanhauwaert, en de prachtige kostuums werden ontworpen door Elvira en Camilla Bevans.

Het publiek reageerde laaiend enthousiast, en producenten Ben Van Den Keybus en Martijn Claes zagen dat het goed was: ‘Zen Aan Zee’ is duidelijk dé feelgoodshow van de zomer in Blankenberge.

Op vrijdag en zaterdag kan wie dat wenst na afloop aansluiten bij het diner met livemuziek van Nest (De Strangers) en Eric De Vos (Rico Zoroh Band).

‘Zen Aan Zee’, nog tot en met 14 september 2025, telkens om 14u30 in Het Witte Paard in Blankenberge.

Tickets via www.witte-paard.be of 070 250 200.

Related Posts

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.