Première IK LEEF VOOR JOU: een ode aan Ann Christy

Donderdagavond ging in het Fakkeltheater in Antwerpen de voorstelling IK LEEF VOOR JOU in première, een hartverwarmend eerbetoon aan zangeres Ann Christy. Op maandag 22 september 2025 zou Ann Christy 80 jaar geworden zijn. Het project kreeg de steun en medewerking van haar zoon, Benjamin Hoyois. Samen met scenarist Kobe Van Herwegen en regisseur Jaak Lema werkte hij mee aan de totstandkoming van een verhaal dat zijn moeder en haar levenspad opnieuw op de scène brengt.

De productie is een initiatief van ISKARIOT, een musicalgezelschap dat zich richt op het ontwikkelen van originele producties. Het team achter ISKARIOT is geen onbekende in de theaterwereld, eerder stonden zij in voor iconische musicals zoals Lelies, Josephine B. en Goodbye Norma Jeane. Na het beëindigen van Judas TheaterProducties besloten de makers hun werk verder te zetten onder de naam ISKARIOT, gedreven door hun blijvende passie voor het musical vak.

 

De premièrevoorstelling bracht muziek, spel en emotie op een meeslepende manier samen. Daphne Wellens vertolkte Ann Christy met een serene én krachtige performance die het publiek kippenvel bezorgde. Ook Jo Hens, Lotte Stevens, Milou Van Mieghem, Timon Meert en Daan De Smet leverden elk een sterke bijdrage en brachten het verhaal met intensiteit en emotie tot leven.

De liveband onder leiding van Thomas Vanhauwaert zorgde voor verfijnde arrangementen en een meeslepende sound die het publiek volledig meenam in de voorstelling.

 

 

 

 

 

 

 

 

Heel wat vrienden en bewonderaars van Ann Christy waren aanwezig om deze bijzondere avond mee te beleven. Onder anderen tekstschrijfster Mary Boduin, Hugo Sigal en Liliane St. Pierre e.v.a. verschenen op de rode loper en deelden hun ontroering en bewondering met het enthousiaste premièrepubliek.

De musicalgenre, fans en liefhebbers van Ann Christy mogen deze productie absoluut niet missen. Ze zullen zonder twijfel genieten van een voorstelling die zowel muzikaal als emotioneel een diepe indruk nalaat.

Praktische informatie over IK LEEF VOOR JOU – een musical over Ann Christy

De musical zal te zien zijn tot 5 oktober 2025 in de Rode Zaal van het Fakkeltheater in Antwerpen. Daarna gaat “Ik Leef Voor Jou – een musical over Ann Christy” op tournee door Vlaanderen van 6 oktober tot 7 december 2025. Tickets zijn beschikbaar via de website van het Fakkeltheater (https://www.fakkeltheater.be/voorstellingen/ik-leef-voor-jou) en in de theaters en culturele centra waar de voorstelling geprogrammeerd staat.

  • Locatie: Fakkeltheater, Rode Zaal, Antwerpen
  • Feestelijke verjaardagsvoorstelling 22 september 2025
  • Tickets: €38,00 – korting voor groepen vanaf 20 personen:  €32,00
  • Voorstellingen:
    • Avondvoorstellingen: 12, 13, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27 september en 3, 4, 5 oktober 2025 om 20:00 uur.
    • Namiddagvoorstellingen: 13, 14, 18*, 20, 21, 27, 28 september en 5, 6 oktober 2025 om 15:00 uur. (*voordeelnamiddag: €29,00)

Mis deze kans niet om een bijzonder authentiek levensverhaal mee te maken op scène, ondersteund door de tijdloze muziek van Ann Christy.

Voor meer informatie en boekingen: www.garifuna.be

Related Posts

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.