Boekvoorstelling zondag 23 maart Filip de Pillecyn – Le Passeur d’eau et la gente demoiselle

Filip De Pillecyn, een van de klassiekers in de Vlaamse literatuur, mag zich de laatste jaren verheugen in een hernieuwde belangstelling. Wij zijn dan ook zeer verheugd dat wij u kunnen uitnodigen voor de boekvoorstelling van Le Passeur d’eau et la gente demoiselle, de Franse vertaling van De veerman en de jonkvrouw (1950). Dorian Cumps, professor Nederlandse literatuur aan de Parijse Sorbonne, waagde zich aan de vertaling van dit verfijnde, dromerige proza.

Boekvoorstelling Le Passeur d’eau et la gente demoiselle op zondag 23 maart om 11u:

 in de ontmoetingsruimte van het E. Verhaerenmuseum. Vertaler Dorian Cumps zal eveneens aanwezig zijn. Emmanuel Waegemans leidt de spreker in. Iedereen welkom. Toegang gratis. Gelieve uw komst te melden: verhaerenmuseum@skynet.be

Organisatie in samenwerking met het Filip De Pillecyncomité.

De tentoonstelling Rilkes Cirkel met het werk van Gerolf Van de Perre kan eveneens bezocht worden in het Verhaerenmuseum. De tentoonstelling loopt tot 25 mei en is toegankelijk van donderdag tot zondag (11-18u), alsook op feestdagen.

 

Dr. Rik Hemmerijckx

Conservator Emile Verhaerenmuseum

Verhaerenstr. 71

B-2890 Puurs-Sint-Amands

Tel. 052/33 08 05

www.emileverhaeren.be

Related Posts

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.