Expo Langs de waterkant

De waterkant de plek waar de oever en het water tegen mekaar aanschuren – is in de eerste plaats een bijzonder biotoop voor planten en dieren. We denken aan rietvelden, waterpartijen, slijk, vissen, insecten en vogels, maar ook de menselijke impact laat zich gelden in de vorm van aangespoeld zwerfvuil en plastiek. Niettemin, een waterkant blijft een boeiend gegeven dat de creativiteit van de kunstenaars stimuleert en hen tot nieuwe ideeën brengt.

Tentoonstelling met werken van Roger Raveel, Ann Bonne, Koen Broucke, Christine Clinckx, Lise Duclaux, Roel Jacobs, Bruno Van Dijck, Christiaan Kuitwaard, Kim Vandaele, Robert Van Dromme, Jacques Vilet en Els Vos.

Tentoonstelling van 21 september tot 30 november 2025: Open van donderdag tot zondag (11-18u), ook op feestdagen. Vernissage: zondag 21 september om 11u. Gelieve uw komst te melden voor de vernissage: verhaerenmuseum@skynet.be.

 

Foto: schilderij van Roger Raveel (Waterkant, 1960, collectie R. Raveelmuseum)

 

Dr. Rik Hemmerijckx

Conservator Emile Verhaerenmuseum

Verhaerenstr. 71

B-2890 Puurs-Sint-Amands

Tel. 052/33 08 05

verhaerenmuseum@skynet.be 

www.emileverhaeren.be

 

 

 

Related Posts

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.